Torebki

Wyświetl: Lista / Tabela
Pokaż:
Sortuj Według:
Harvester Czarna
Harvester to avangardowa i unikalna torba dla kobiet stawiających na prostotę, minimalizm i oryginalność formy. Torba wykonana została z najwyższej jakości włoskiej skóry bawolej. Wyjątkowo gruba i sztywna czarna skóra, tłoczona jest zwierzęc..
1,700.00zł
Bez Podatku: 1,382.11zł
Harvester Czarna Buffalo
Harvester Black Buffalo to avangardowa i unikalna torba dla kobiet stawiających na prostotę, minimalizm i oryginalność formy. Torba wykonana została z najwyższej jakości włoskiej skóry bawolej. Wyjątkowo gruba i sztywna czarna skóra podkre..
1,700.00zł
Bez Podatku: 1,382.11zł
Harvester Czarna Crocodile
Harvester Crocodile to avangardowa i unikalna torba dla kobiet stawiających na prostotę, minimalizm i oryginalność formy. Torba wykonana została z najwyższej jakości włoskiej skóry bawolej. Wyjątkowo gruba i sztywna czarna skóra, tłoczona jest..
1,700.00zł
Bez Podatku: 1,382.11zł
Harvester Brązowa
Harvester to avangardowa i unikalna torba dla kobiet stawiających na prostotę, minimalizm i oryginalność formy. Torba wykonana została z najwyższej jakości włoskiej skóry bawolej. Wyjątkowo gruba i sztywna brązowa skóra, tłoczona jest zwierz..
1,700.00zł
Bez Podatku: 1,382.11zł
Vespula Jasnobrązowa
Vespula jasnobrązowa jest bardzo nowoczesną i oryginalną torbą, wykonaną z włoskiej naturalnej skóry cielęcej. Ciekawa geometryczna forma torebki i jej unikalny kształt podkreślają oryginalną osobowość kobiety. Tył torebki jest lustrzanym odbicie..
1,500.00zł
Bez Podatku: 1,219.51zł
Vespula Czarna
Vespula czarna jest bardzo nowoczesną i oryginalną torbą, wykonaną z włoskiej naturalnej skóry cielęcej. Ciekawa geometryczna forma torebki i jej unikalny kształt podkreślają oryginalną osobowość kobiety. Tył torebki jest lustrzanym odbiciem przod..
1,500.00zł
Bez Podatku: 1,219.51zł
Vespula Brązowa
Vespula brązowa jest bardzo nowoczesną i oryginalną torbą, wykonaną z włoskiej naturalnej skóry cielęcej. Ciekawa geometryczna forma torebki i jej unikalny kształt podkreślają oryginalną osobowość kobiety. Tył torebki jest lustrzanym odbiciem prz..
1,500.00zł
Bez Podatku: 1,219.51zł
Click to view Facebook tab